M&A Akviziční
poradenství

M&A Finanční a akviziční poradenství

Firmy ke koupi a prodeji

Seznamte se s aktuální nabídkou firem k nákupu a prodeji. Pro získání bližších informací musíte kliknout na tlačítko VÍCE a odsouhlasit podmínky nutné pro odeslání konkrétního teaseru.

Prodej firmy

Rezidenční lokalita Nová Kasárna

Nový developerský projekt zahrnuje bytový komplex 104 moderních bytů a komerční centrum v Krnově. Dokončeno 2022. K prodeji nabízíme výnosovou nemovitost, a to jako samostatné bytové jednotky nebo jako SPV.

Prodej firmy

Sokolovská 333 – Attic Karlín

Projekt Attic Karlín představuje nové moderní bydlení s využitím historicky zajímavé lokality pražského Karlína. Developerský projekt výstavby 3 moderních mezonetových bytů v 5. a 6. NP s termínem dokončení v dubnu 2023. K prodeji jako bytové jednotky nebo samostatné SPV.

Prodej firmy

TGA West Bartovice

Společnost nabízí k prodeji pozemek v Ostravě – Bartovicích o celkové velikosti 8848 m2. Pozemek je dle územního rozhodnutí určen k výstavbě rodinných domků nebo občanské vybavenosti. Vlastník má zpracovanou studii a vizualizaci pro výstavbu bytů v bungalovech pro seniory. K prodeji jako samostatná nemovitost nebo SPV.

Prodej firmy

Komunitní dům seniorů Bartovice

Předmětem prodeje je SPV, vlastník bytového komplexu v Ostravě – Bartovicích, který zahrnuje 22 bytů. Společnost poskytuje komfortní nájemní bydlení seniorům včetně služeb. Klidná lokalita v blízkosti krajského města.

Prodej firmy

Průmyslová zóna Brantice

Nový průmyslový areál v obci Brantice u Krnova o celkové zastavitelné ploše 13,7 ha. Lokalita je vhodná k výstavbě logistického centra nebo pro vybudování FVE. Nabízíme k prodeji celý areál nebo jeho část.